Większość pasków, które znajdziesz w moim sklepie to paski, które szyję z ekoskóry i ozdabiam haftowanymi wzorami.
Zamawiając taki pasek możesz wybrać kolor paska, kolor i wór haftu oraz okucia. Do wyboru są trzy kolory okuć – srebrne, jasne złoto oraz stare złoto.
Paski są miękkie i wygodne do noszenia. Szyję je na zamówienie według wybranych przez Ciebie parametrów.
Wszystkie długości podane przy paskach są mierzone łącznie z karabińczykami.
 Szerokie paski są dostępne w wersji Klasycznej oraz w wersji Premium..

Rodzaje pasków paniszyjka unikatowe wymienne haftowane paski do torebek długie regulowane paski z eko skóry
szerokie wymienne paski do torebek

Modne szerokie paski do torebek są dostępne w kilku różnych wersjach. Do wyboru są paski z bawełniano-poliestrowej taśmy nośnej oraz haftowane paski z ekoskóry .Paski są dostępne w dwóch szerokościach- 4cm i 5 cm, w dwóch długościach S/M i L/XL oraz w dwóch wersjach – Klasycznej i Premium. Paski w wersji Premium mają zwężane końcówki ozdobione nitami, natomiast Klasyczne mają większe karabińczyki. Paski są regulowane, ich długości są uzależnione od rodzaju paska. Dokładne informacje znajdziesz w opisie paska.

Paski w rozmiarze S/M dodaję standardowo do nerek, natomiast paski L/XL do torebek

Ozdobne wymienne paski o szerokości 2 cm. Paski są długie i maja regulację długości. Maksymalna długość paska to około 140 cm. Świetnie sprawdza się do małych i średniej wielkości torebek. 

Szerokie paski do torebek z ozdobnymi, zwężanymi końcówkami. Paski nie są regulowane, zamawiając możesz wybrać odpowiednia dla siebie długość paska, okucia, kolor eko skóry oraz kolor haftu.

  • Długość paska: od 50 do 120 cm (co 5 cm)

Paski Premium w komplecie z regulowaną przedłużką.

 Zamawiając go możesz wybrać odpowiednią dla siebie długość paska Premium. Przedłużka ma długość około 35 cm i szerokość 2 cm. Pasek Premium ma szerokość 5 cm.

Przedłużka jest odczepiana. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Możesz nosić torebkę na ramieniu używając tylko szerokiego paska Premium. Po dołączeniu przedłużki pasek Modułowy możesz doczepić do torebek crossbody.